Kontserbatorioak

Musika - Música 2018

conservatorios-Kontserbatorioak

Conservatorio de Torrelavega

Datozen egunetan kontserbatorioen programazioa osoa erantsiko dugu.

Conservatorio “Jesús de Monasterio” de Santander

Martxoak 4 - Igandea

Hasiera ordua:
13:00 Ord.
Programazioa:
Lekua:
A2 Aretoa

Conservatorio Profesional de Música “Oreste Camarca” de Soria

Martxoak 4 - Igandea

Hasiera ordua:
12:00 Ord.
Programazioa:
Lekua:
A2 Aretoa

Barakaldoko Maila Profesionaleko Udal Musika Kontserbatorioa

Martxoak 4 - Igandea

Hasiera ordua:
18:45 Ord.
Programazioa:
Lekua:
Kiosko

Martxoak 4 - Igandea

Hasiera ordua:
20:30 Ord.
Programazioa:
Lekua:
A2 Aretoa

Conservatorio de Música de Calahorra

Martxoak 4 - Igandea

Hasiera ordua:
17:45 Ord.
Programazioa:
Lekua:
Kiosko

Conservatorio Profesional de Música “Rafael Frühbeck” de Burgos

Martxoak 4 - Igandea

Hasiera ordua:
16:30 Ord.
Programazioa:
Lekua:
Kiosko

Conservatorio Profesional de Música de Segovia

Martxoak 4 - Igandea

Hasiera ordua:
13:45 Ord.
Programazioa:
Lekua:
Kiosko

Conservatorio Profesional de Música de León

Martxoak 3 - Larunbata

Hasiera ordua:
13:30 Ord.
Programazioa:
Lekua:
Kiosko

Conservatorio Profesional “Victoria de los Ángeles”, Madril

Martxoak 3 - Larunbata

Hasiera ordua:
20:30 Ord.
Programazioa:
Lekua:
A2 Aretoa

Conservatorio Profesional “Tomás Luis de Victoria” de Ávila

Martxoak 3 - Larunbata

Hasiera ordua:
17:00 Ord.
Programazioa:
Lekua:
A2 Aretoa

Martxoak 4 - Igandea

Hasiera ordua:
12:30 Ord.
Programazioa:
Lekua:
A2 Aretoa

Conservatorio Profesional Municipal “Ataúlfo Argenta” de Santander

Martxoak 3 - Larunbata

Hasiera ordua:
12:45 Ord.
Programazioa:
Lekua:
A2 Aretoa

LMHZ/CEPM Bilboko Koral Elkartea

Martxoak 3 - Larunbata

Hasiera ordua:
11:30 Ord.
Programazioa:
Lekua:
A2 Aretoa

Martxoak 4 - Igandea

Hasiera ordua:
20:00 Ord.
Programazioa:
Lekua:
Kiosko

CMUS Profesional “Manuel Quiroga” de Pontevedra

Martxoak 3 - Larunbata

Hasiera ordua:
20:00 Ord.
Programazioa:
Lekua:
Kiosko

Martxoak 3 - Larunbata

Hasiera ordua:
18:15 Ord.
Programazioa:
Lekua:
A2 Aretoa

CIM “Padre Antonio Soler” de San Lorenzo de El Escorial – Madril

Martxoak 3 - Larunbata

Hasiera ordua:
17:45 Ord.
Programazioa:
Lekua:
Kiosko

Martxoak 3 - Larunbata

Hasiera ordua:
19:15 Ord.
Programazioa:
Lekua:
A2 Aretoa

Conservatorio “Cristóbal Halffter” de Ponferrada

Martxoak 3 - Larunbata

Hasiera ordua:
16:30 Ord.
Programazioa:
Lekua:
Kiosko

Conservatorio Profesional de Música de Salamanca

Martxoak 3 - Larunbata

Hasiera ordua:
12:00 Ord.
Programazioa:
Lekua:
Kiosko

“Jesús Guridi” Kontserbatorioa, Vitoria-Gasteiz

Martxoak 2 - Ostirala

Hasiera ordua:
19:30 Ord.
Programazioa:
Lekua:
A2 Aretoa

ARTEBI, Bilboko Musika, Arte Eszenikoen eta Ikuskorren Eskola

Martxoak 2 - Ostirala

Hasiera ordua:
18:30 Ord.
Programazioa:
Lekua:
Kiosko

onservatorio Profesional de Música de Palencia

Martxoak 2 - Ostirala

Hasiera ordua:
20:15 Ord.
Programazioa:
Lekua:
Kiosko

“Juan Crisóstomo de Arriaga” Musika Kontserbatorioa

Martxoak 2 - Ostirala

Hasiera ordua:
19:00 Ord.
Programazioa:
Lekua:
Kiosko

Martxoak 4 - Igandea

Hasiera ordua:
19:15 Ord.
Programazioa:
Lekua:
A2 Aretoa

Bilbao Musika Eskola

Martxoak 2 - Ostirala

Hasiera ordua:
18:00 Ord.
Programazioa:
Lekua:
Kiosko